Výjezd: JSDH Jaroměř – 24.8.2015 – Požár polní porost

Dobrovolní hasiči z Jaroměře byli přivolání k požáru polního porostu u motelu Arkus v Černožicích. Po příjezdu na místo požár už byl v plném rozsahu cca 80x300m. K uhašení bylo za potřebí sedm jednotek hasičů. Povoláni byli dokonce u hasiči z Hradce Králové. JSDH Jaroměř byla poslána k nejblížšímu hydrantu (tj. v Černožicích), kde doplňovali cistérny vodou. Požár byl zdolán po cca. hodině a půl.

Místo události: okres Náchod – Černožice, u motelu Arkus
Datum a čas ohlášení: 24.8.2015 15:29
Typ zásahu: Požár polní porost
Zasahovali jednotky: HZS PS Jaroměř, HZS PS Hradec Králové, JSDH Jaroměř, JSDH Jezbiny, JSDH Černožice, JSDH Smiřice, PČR OO Jaroměř
Popis zásahu: Jednotka vyjela k požáru polního porostu. K uhašení pole byla zavedená kyvadlová doprava cisteren.
Výjezd: DA-8 Ducato

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *