Výjezd (Stáž): JSDH Jaroměř – 30.8.2016 Dopravní nehoda – úklid vozovky

Kolem 17:15 byl nahlášen výjezd k dopravní nehodě 4 automobilů Na státní (hlavní silnice směrem z Jaroměře do Hradce Králové). „Stážisté“ vyjeli najednou s profesionálními hasiči vozem DA-8 Ducato a asistovali při té dopravní nehodě. Z 2 automobilů unikala chladicí kapalina, která byla zasypána sorbentem a vozovka byla po odtlačení automobilů uklizena. Stážisté se vrátili zpátky na základnu s profesionálními hasiči krátce po 18. hod.

Místo události: okres Náchod, ulice Na Státní
Datum a čas ohlášení: 30.8.2016 17:14:05
Typ zásahu: Dopravní nehoda – úklid vozovky
Zasahovaly jednotky: HZS PS Jaroměř, JSDH Jaroměř.
Popis zásahu: Jednotka vyjela k dopravní nehodě 4 automobilů.
Výjezd: DA-8 Ducato

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *