INFORMACE OBČANŮM

Dovoz vody, plnění bazénů

Hasiči města Jaroměř neposkytují služby dovoz vody, plnění bazénů.

Recyklujte s hasiči - odvoz elektrotechniky, autobaterií

Odvezeme vaši nepotřebnou či nefunkční elektrotechniku např. pračku, lednici, mrazák, televizi, rádio aj. Dále vybíráme i autobaterie. Nemusíte nikam jezdit, přijedeme až k vám domů, stačí zavolat na telefonní číslo 733170509, pan Karel Vašátko.

Ohlášení pálení

Aplikace slouží k ohlášení plánovaného pálení místně příslušnému Hasičskému záchrannému sboru kraje. Nahlášením pálení nedochází k jeho schválení, je pouze evidováno Operačním a informačním střediskem hasičského záchranného sboru. Evidence slouží výhradně pro možnost ověření místa pálení s možným nahlášením požáru.
Zadat pálení ->

Události HZS Královéhradeckého kraje

Na webu https://udalostikhk.hzscr.cz můžete sledovat přehled výjezdů jednotek požární ochrany v Královéhradeckém kraji.

Akustická zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění

Zpravidla každou první středu v měsíci probíhá na celém území České republiky akustická zkouška provozuschopnosti JSVV. Ve 12:00 se sirény rozezní zkušebním nepřerušovaným tónem po dobu 140 sekund. Elektronické koncové prvky upozorní občany před začátkem zkoušky hlasově.
Více informací zde ->